Ogloszenia parafialne - Niedziela palmowa

W zakładce OGŁOSZENIA zostały umieszczone ogłoszenia parafialne na jutrzejszą Niedzielę palmową oraz nadchodzące Triduum Paschalne.

W zakładce INTENCJE MSZALNE zostały zaktualizowane intencje mszalne na najbliższe dni, natomiast godziny otwarcia naszych kościołów znajdują się w zakładce Godziny otwarcia kościołów

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. W kościele parafialnym w Sierotach zostały zamontowane kamery, dzięki którym będzie możliwa transmisja online ceremonii tegorocznego Triduum. Próbna transmisja odbędzie się jutro o godz. 11:00. Transmisję będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej w górnej zakładce strony: TRANSMISJA.

Uwaga: Ze względu na problemy z dźwiękiem planowana na jutro transmisja z mszy św. z kościoła parafialnego z Sierot się nie odbędzie. Przepraszamy.