PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

XXV niedziela zwykła

Dzisiaj o godz. 15 w Sierotach nieszpory.

Bóg zapłać” za dzisiejsze kolekty specjalne we wszystkich kościołach.

W poniedziałek w Pniowie po Mszy św. spotkanie dzieci I Komunijnych i ich rodziców.

We środę po Mszy św. w Sierotach spotkanie dzieci I Komunijnych i rodziców także Zacharzowice.

W następna niedzielę w Pniowie odpust ku czci św. Wacława. Suma o godz. 11 i odprawi ja dominikanin O. Bartłomiej Woleszleger duszpasterz akademicki z Katowic a nieszpory o godz. 15.

Sieroty

Następna kolekta specjalna w kopertach 14.X.

Pniów

W sobotę adoracja Najśw. Sakramentu 12-16,30 godz. (przeniesiona z wiosny) i godz. 16,30 nieszpory o Najśw. Sakramencie i Msza św. wigilijna z odpustu. 12-13 godz. III Zakon. 13-16,30 Róże Różańcowe)

Przed nami odpust, dlatego proszę o generalne porządki w kościele, na terenie kościelnym oraz cmentarzu. Swój dyżur kończ ul Wielowiejska i Miodowa a od października rozpoczyna Srocza Góra.

Od października do grudnia w każdą pierwsza niedzielę miesiąca po Mszy św. w zakrystii będzie można składać opłaty cmentarne: - przedłużenie kwater osób pochowanych w roku 1998 (mija 20 lat przedłużenie minimum 20 lat). - opłaty za nowe kwatery zaistniałe w roku 2018 (zaległości) - podatek 10% wartości pomnika, gdy ktoś stawia pomnik. Koszt roczny utrzymania naszego cmentarza na obecnym poziomie to kwota 5 300 zł. (2017).

Fundusz Cmentarny, który mamy jest z opłat cmentarnych. Przy wejściach na cmentarzu wiszą regulaminy. Osoby, które stawiają nowy pomnik bardzo proszę, aby przed rozpoczęciem prac zgłosić to Administratorowi cmentarza.