PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

VI Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj uroczystość I Komunii św. w Pniowie i tam będzie o godz. 15 nabożeństwo popołudniowe.

W tym tygodniu przypadają „Dni Krzyżowe”, kiedy modlimy się o urodzaje i pamiętamy o głodujących.

„Bóg zapłać” za udział w „Misjach parafialnych” i za przygotowanie tego wydarzenia we wszystkich wymiarach. W zakrystii naszych kościołów są jeszcze do nabycia „Pamiątki Misji” poświęcone przez O.Cherubina z postanowieniami misyjnymi (20 zł).

We czwartek „Dzień Matki”

W piątek rozpoczynamy czas nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W następną niedzielę przeżywamy Wniebowstąpienie Pańskie.

Wyjeżdżam na uroczystości rodzinne w czwartek i do środy będzie mnie zastępował O. Klemens z Zabrza (tel. 601 429 409).

Sieroty

Msza św. o urodzaje i za głodujących o godz. 18,15 (składkowa), ale spotkamy się pod krzyżem na ul. Ogrodowej o godz. 18 i procesją podążymy do kościoła.

W czwartek o godz. 7,30 Msza św. w intencji Matek (składkowa).

Zacharzowice

We środę o godz. 17 Msza św. (składkowa) o urodzaje, ale najpierw modlitwy pod krzyżem przy kościele.

Pniów

„Biały Tydzień” poniedziałek, wtorek, piątek o godz. 17. W poniedziałek dzieci złożą ofiarę misyjną a we wtorek Msza św. składkowa za zmarłych z rodzin dzieci I Komunijnych.

W poniedziałek Msza św. o urodzaje i za głodujących rozpoczniemy modlitwami przy krzyżu koło kościoła.

W piątek o godz. 16 na oś. Paczyna nabożeństwo majowe wzorem lat ubiegłych proszę przygotować ołtarzyk MB.

Za tydzień comiesięczna kolekta specjalna.