PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

XXIX niedziela zwykła.

Trwa miesiąc Różańca św. i nabożeństwa w naszych kościołach

Sieroty niedziela 15 godz., wt. i pt. godz. 7, śr., sob. 17,30 godz.

Zacharzowice czw. 17,30 godz.

Pniów pon. i pt. godz. 17,30.

Ze względu na „Kiermasz” w Pniowie, tylko tam odbędzie się nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy „Tydzień misyjny” w całej Polsce liczenie wiernych na niedzielnych Mszach św.

We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II Wielkiego papieża.

W następna niedzielę w Zacharzowicach „Kiermasz”.

Sieroty

W czwartek w Zacharzowicach po nabożeństwach spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania kl. VI. I VIII.

W następną niedzielę kolekta specjalna w kopertach na spłacanie impregnacji dachu a ubiegłej niedzieli zebrano 2 150 zł.

Z racji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie podstawiony kontener (podstawienie 375 zł i każda tona odpadów 355 zł).

Zacharzowice

W następną niedzielę „Kiermasz” i nabożeństwo popołudniowe o godz. 14.

Pniów

W poniedziałek po nabożeństwach spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania kl. VI. I VIII.