IV Niedziela Wielkanocna

21.04 – 28.04.2024

Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na naszą parafię.
Kolekta dzisiejsza i za tydzień na nasze kościoły i parafię.

1. DZIŚ – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania.
Na godz. 15.00 – zapraszam na
nabożeństwo w int. powołań w Sierotach

2. W PONIEDZIAŁEK ok. 17.45 w Pniowie spotkanie młodzieży do bierzmowania z klas I.

3. WE WTOREK – Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski

4. W CZWARTEK – Święto św. Marka, Ewangelisty po Mszy św. w Zacharzowicach – procesja do krzyża i nabożeństwo o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli

5. W SOBOTĘ w Sierotach na plebani o godz. 10.00 zbiórka Dzieci Maryi

6. W SOBOTĘ w Pniowie I spowiedź dzieci komunijnych o godz. 14.00

7. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ do nabycia kolejny numer gazetki parafialnej w cenie 2 zł. Zapraszam chętne osoby do redagowania naszej gazetki parafialnej.

8. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ kolekty remontowe – specjalne we wszystkich naszych kościołach.

9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna we wtorek i w piątek po mszy porannej pół godziny,
w środę będzie nieczynna.

10. Na stronie internetowej naszej parafii można zapoznać się z kolejnym tematem o Eucharystii
i Biuletynem Kongresowym.

11. Bóg zapłać ze wszelkie prace przy naszych kościołach.

12. We wtorek 23.04 o godz. 11.00 przy kościele w Pniowie w mobilnym ambulansie będzie możliwość odpłatnych badań pod kątem miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli.
Informacje na ulotkach z tyłu kościoła.

Sieroty
- w przyszłą niedzielę kolekta remontowo - inwestycyjna

Zacharzowice
- W czwartek o godz. 17.00 msza w int. + Agnieszki Tkocz w 30 dzień po śmierci
- w czwartek Święto św. Marka, Ewangelisty po Mszy św. w Zacharzowicach – procesja do krzyża
i nabożeństwo o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.
- w przyszłą niedzielę kolekta remontowo - inwestycyjna

Pniów
- Dziś po mszy w zakrystii opłaty cmentarne.
- W poniedziałek ok. 17.45 w Pniowie spotkanie młodzieży do bierzmowania z klas I
- W sobotę w Pniowie I spowiedź dzieci komunijnych o godz. 14.00
- W przyszłą niedzielę kolekta remontowo - inwestycyjna