PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

II Niedziela Wielkiego Postu

„Bóg zapłać” za ofiary a szczególnie za te z przed kościoła „Dzieci Afryki”.

Przed kościołem do nabycia nowy numer „Gazetki parafialnej”.

Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych dzisiaj „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym

Zacharzowice godz. 14.

Sieroty i Pniów  godz. 15.

Nabożeństwa „Drogi Krzyżowej” z zaleckami za zmarłych

Zacharzowice czwartek godz. 16,30.

Pniów piątek godz. 16,30.

Sieroty piątek godz. 18.

Przed nami pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty w naszych kościołach przed Mszami św. i nabożeństwem „Drogi Krzyżowej” (Pniów, Zacharzowice).

W następną niedzielę kolekta na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach.

Na remont wieży kościoła w Sierotach Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało dotację 140 000 zł.

Zacharzowice

W najbliższy czwartek po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (Sieroty, Zacharzowice).

„Bóg zapłać” za kwartalna kolektę inwestycyjna na tutejszy kościół zebraliśmy 600 zł.

Pniów

Dzisiaj po „Gorzkich Żalach” spotkanie rodziców młodzieży, która w tym roku ma być bierzmowana.

W poniedziałek po Mszy św. młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

„Bóg zapłać” za kolektę specjalna na kościół na miesiąc luty zebraliśmy 930 zł.

Tym tygodniu będą prowadzone prace na cmentarzu (wycięcie drzewa).