PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

IV Niedziela zwykła

W dniu św. Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła (29.I.) Nuncjatura Apostolska w Warszawie ogłosiła, że Ojciec św. Franciszek, mianował ks. prałata Sławomira Oder biskupem diecezji gliwickiej.

Przed kościołem do nabycia nowy numer „Gazetki parafialnej”.

Dzisiaj o godz. 15 w Sierotach „Wspólne kolędowanie” przy akompaniamencie orkiestry dętej z Żędowic. To ostatnia niedziela, kiedy śpiewa się kolędy, bo przed nami święto Ofiarowania Pańskiego.

Skończyły się ferie zimowe, dlatego zapraszam dzieci i młodzież do uczestnictwa we Mszy św. szkolnej.

Przed nami pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca okazja do spowiedzi przed Mszą św.

We czwartek święto Ofiarowania Pańskiego z ceremonią poświęcenia gromnic (jeśli ktoś nie posiada, to proszę zgłosić w zakrystii i sprowadzimy). To święto to też „Dzień życia konsekrowanego” i przed kościołem zbiórka do puszek na klasztory sióstr klauzurowych.

Msze św.

Zacharzowice godz. 16

Pniów godz. 17.

Sieroty godz. 18,15.

(po każdej Mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja patrona od chorób gardła).

Ze względu na niedyspozycję zdrowotną Proboszcza odwiedziny chorych zostają przesunięte na inny termin, który zostanie ogłoszony, bardzo proszę zawiadomić chorych o zmianie terminu.

W następną niedzielę na każdej Mszy św. zostanie poświęcony chleb ku czci  św. Agaty.

Sieroty

Orkiestra dęta w naszym kościele, to rzadkość, dlatego serdecznie zapraszam szczególnie „dziadków” i „babcie” najpierw na kolędowanie a potem na spotkanie w „Sali wiejskiej”, które organizuje „Rada Sołecka” z sołtysem na czele (ok. 16 godz.).

Pniów

„Bóg zapłać” za comiesięczną kolektę na kościół.