PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

XXX niedziela zwykła

Przed kościołem do nabycia nowy numer „Gazetki Parafialnej”.

Dzisiaj o godz. 15 w Sierotach nabożeństwo różańcowe.

Bóg zapłać” za dzisiejsze kolektę specjalną we wszystkich kościołach a w Sierotach w kopertach.

W zakrystii wszystkich kościołów można składać wypominki-zalecki za naszych zmarłych

We wtorek w Sierotach coroczna całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu w godz. 11,45-18. O godz. 17,45 przed Mszą św. rozpoczniemy nieszpory o Najśw. Sakramencie. Okazja do spowiedzi od godz. 17-18.

W czwartek uroczystość Wszystkich Świetnych główny odpust w Sierotach. Bardzo proszę o generalne porządki w kościołach, cmentarzach i terenie kościelnym. W środę wieczór wigilijny poprzedzający uroczystość Wszystkich Świętych. Pniów 16,15 godz. okazja do sakramentu pokuty 17 godz. Msza św. wigilijna i nabożeństwo różańcowe. Sierotach 17,00 godz. okazja do spowiedzi 17,30 godz. nabożeństwo różańcowe 18,00 Msza św. wigilijna Zacharzowice 16,15 godz. okazja do spowiedzi

Uroczystość Wszystkich Świętych w czwartek

Sieroty Msza św. godz. 11 a o godz. 15 nabożeństwo za zmarłych z wypominkami i procesja na cmentarz.

Zacharzowice Msza św. o godz. 8 a o godz. 14 nabożeństwo za zmarłych z wypominkami i procesja na cmentarzu.

Pniów Msza św. godz. 9,30 a o godz. 15 nabożeństwo za zmarłych z wypominkami i procesja na cmentarz.

Stan łaski uświęcającej (spowiedź) to warunek podst. Otrzymania odpustów za zmarłych nie tylko nawiedzenie cmentarza (pobożne).

Piątek „Dzień Zaduszny”. Pamiętamy w modlitwie o duszach cierpiących w czyśćcu. (kapłani mogą sprawować 3 Msze św.).

Sieroty Msze św. o godz. 7,30 (papieska int.) i 18 za wypominanych i różaniec. Zacharzowice Msze św. godz. 8 (papieska int.) i 17 za wypominanych i różaniec Pniów Msze św. godz. 9 (papieska int.) i 17 za wypominanych i różaniec.

Odwiedziny chorych Sieroty i Zacharzowice od godz. 8,15 i Pniów od godz. 15.

W następną niedzielę w Zacharzowicach rocznica poświęcenia kościoła (kiermasz) i nieszpory o godz. 14. (nie będzie w Sierotach).

Pniów

W następną niedzielę w zakrystii można uiszczać opłaty cmentarne.

Adoracja Najśw. Sakramentu wtorek 30.X.

Porządek adoracji we poniedziałek godz. 11,45-18

11,45-13 Anna Knopp

13-14 Teresa Kociok

14-15 Teresa Czempik

15-16 Maria Cebulla

16,30-17,00 dzieci z podstawówki i matki z małymi dziećmi.

17-17,45 wszyscy

17,45 Nieszpory