PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

Powstanie Poradni Życia Rodzinnego w naszej parafii było konsekwencją potrzeby prowadzenia systematycznej prezentacji katolickiej nauki Kościoła w odniesieniu do małżeństwa i rodziny.

Zapraszamy narzeczonych w ramach konsultacji przedmałżeńskich. Oferujemy także pomoc, rozmowę i mediację małżonkom, rodzinom i osobom samotnym w sprawach rodzinnych. Skierowania do innych specjalistów rodzinnych.

Poradnia Życia Rodzinnego czynna jest według potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z doradcami.

Doradcy Życia Rodzinnego:

Anna Zieleńska

mgr administracji i prawa,  specjalista poradnictwa rodzinnego, absolwentka studiów z zakresu doradztwa rodzinnego, dyplomowany instruktor NPR,

tel.  501 23 24 23,  32/ 334 15 15

1.     Małgorzata Musioł,

Specjalista z zakresu pielęgniarstwa oraz poradnictwa rodzinnego, absolwentka studiów z zakresu doradztwa rodzinnego, dyplomowany instruktor NPR,

2.