PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

Odwiedziny Duszpasterskie 2018/19.

Pniów

27.XII. czw. godz. 10                                                                                                                                      Zollamnt pocz. Ks. Rudolf, koniec ks. Andrzej i  Srocza Góra pocz. Ks. Rudolf, koniec ks. Andrzej.

28.XII. pt. godz. 10.                                                                                                                                                 Ul. Paczyńska, ul. Miodowa pocz. Ks. Rudolf, koniec ks. Andrzej, oś. Paczyna: Hotel ks. Rudolf, 2 bloki od strony Pniowa ks. Andrzej i duży blok od strony Paczyny.

29.XII. sob. godz. 10.                                                                                                                      Wiejska: numery parzyste i ul. Szkolna i Nowa od końca ks. Rudolf oraz nieparzyste od końca p. Hohenberg ks. Andrzej

 

2.I. 2019. śr. godz. 15.                                                                                                                                                                   Ul. Górna ks. Rudolf, Młyńska, Górna od końca w stronę ul. Parkowej ks. Andrzej.

Sieroty

 

3. I. czw. godz. 15.                                                                                                                                                                                                                                      Chwoszcz ks. Rudolf, Łączki ks. Andrzej, Lipowa ks. Andrzej od końca, Ks. Rudolf od początku.

4.I. pt. godz. 15.                                                                                                                                                     Ul. Poznańska, Krótka ks. Andrzej, ul. Słoneczna od końca ks. Rudolf.

5.I. sob. godz. 10                                                                                                                                                                           ul. Kościelna od końca ks. Rudolf, ul. Św. Jana od końca i ul. Kasztanowa ks. Andrzej

6.I. Objawienie Pańskie niedz. Kolęda na Plebanii ks. Rudolf i Rada Parafialna.

7.I. pon. godz. 15                                                                                                                                                           ul. Akacjowa, Ogrodowa Ks. Rudolf, Ks. Andrzej

                                                          

Zacharzowice

8.I. wt. godz. 15                                                                                                                                                    Kolonie od strony Sierot i Pniowa ks. Rudolf, Kolonie od strony Toszka do rodz. Nentwich (zagroda ze zwierzętami) ks. Andrzej.

9.I. śr. godz. 15.                                                                                                                                                       Zacharzowice wioska od strony Pniowa ks. Rudolf, Zacharzowice od strony Toszka w stronę dawnej szkoły cała droga i następnie w stronę kościoła ks. Andrzej.