PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

Strona Główna

Zacheta

Nie pozwalajmy demoralizować naszych dzieci i młodzieży przez ideologię gender. Przekazujmy prawdziwe wartości młodemu pokoleniu w myśl nauczania Kościoła a szczególnie apostolskiego nauczania św. Jana Pawła II podkreślającego w szczególny sposób godność osoby ludzkiej.

Nieustannie „jeszcze” w społeczeństwie katolickim, a żyjąc w kraju demokratycznym, mamy prawo i obowiązek dbać co dla nas szlachetne i za co, nasi przodkowie płacili własnym życiem i krwią.                                                    

Powstał w Rzeczpospolitej Polsce „Komitet Inicjatywy Ustawodawczej – Tak dla rodziny, nie dla gender”. Podpisując się pod projektem tej ustawy chcemy zapobiec dalszej demoralizacji  naszego społeczeństwa. Środowiska nam nieprzychylne potrafią się znakomicie organizować a stanowią nikły procent naszego społeczeństwa, dlatego zadbajmy o zachowanie podstawowych wartości, którymi żyjemy od chrztu naszego kraju.                                              

W naszej parafii podjął się zbierania podpisów ojciec trojga dzieci p. Norbert Berda, Sieroty ul. Kościelna 32. Tel. 881 299 434, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                                                                           

Listy są wyłożone w zakrystiach naszych kościołów a podpisy będą zbierane w niedzielę 6 i 13.XII. (konieczny jest PESEL).