PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

Strona Główna

Biezace ogloszenia

W zakładce INTENCJE MSZALNE z prawej strony zostały zaktualizowane aktualne intencje sprawowanych mszy świętych. W zakładce Ogłoszenia znajdują się zaś aktualne ogłoszenia parafialne. Natomiast w zakładce Godziny otwarcia kościołów zostały zaktualizowane godziny, w których kościoły są otwarte na indywidualną modlitwę.

Wszystkie nabożeństwa, które będą się odbywać w kościele parafialnym będą transmitowane. Oprócz standardowych mszy świętych: Wtorek 7:30, Środa 18:00, Piatek 7:30, Sobota 18:00, Niedziela 11:00 oraz Nieszpory 15:00 transmitowany będzie o godzinie 20:30 różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim o ustanie epidemii.

Różaniec ten będzie transmitowany codziennie oprócz wtorków oraz śród, kiedy to będzie odmawiany w Zacharzowicach oraz w Pniowie.

Link do transmisji w górnej zakładce lub pod tym odnośnikiem: TRANSMISJA.