PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

Strona Główna

Transmisje z Triduum z kosciola parafialnego

Począwszy od dzisiejszego dnia, od uroczystej mszy Wieczerzy Pańskiej będzie możliwość uczestniczenia we wszystkich uroczystościach Triduum Paschalnego i innych nabożeństwach przez internetową transmisję na żywo z kościoła parafialnego w Sierotach.

Aby przejść do transmisji należy przejść do zakładki TRANSMISJA w górnym menu strony. Zostanie wtedy załadowana transmisja umieszczona na portalu YouTube.

Przekaz ten jest możliwy, dzięki pracy firmy "GIGA-COM Internet" z Sośnicowic, której składamy wielkie podziękowania za instalację kamery, dzięki której będziemy mogli duchowo łączyć się z kościołem parafialnym w swoich rodzinnych domach.

Najbliższe transmisje:

  • Wielki Czwartek - Msza Wieczerzy Pańskiej - godz. 19:00
  • Wielki Piątek - Droga krzyżowa - godz. 9:00 
  • Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej - godz. 18:00