PARAFIA
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
W SIEROTACH

Strona Główna

Piesza Pielgrzymka 15.08-17.08.2019

 

Za nami 27 Diecezjalna Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. To były wspaniałe trzy dni. Czas przepełniony modlitwą śpiewem, konferencjami, ale przede wszystkim spotkaniami z niesamowitymi ludźmi. Najbardziej  w głowie zostały mi słowa księdza Marcina Paś, który mówił aby żyć pełnią życia, przeżyć je tak aby niczego nie żałować, by nasze życie nie było nudne. Czyńmy nasze życie ciekawym, ale zgodnym z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Żyjmy we wspólnocie na chwałę Panu. Pokrzepiające jest to, że jest jeszcze tylu ludzi, którym się chce. Nasza dekanalna toszecka grupa była największą grupą pielgrzymkową z czego jesteśmy dumni.

fot. A.Z, M.Z-B.

Więcej fotografii: https://www.facebook.com/katedragliwice